Kitos pramogos

tar1 tar2

TARAKONŲ LENKTYNĖS
Tarakonų lenktynės vyksta specialioje žaidimo trasoje. Tai 2,5m x 1,5m dengtas stalas su 5 takeliais, pritaikytas specialios rūšies „Madagaskaro lenktyniniams” tarakonams. Statydami už Jums labiausiai „patikusį” lenktynininką, galėsite laimėti Tarakonpinigių, už kuriuos vėliau aukcione įsigysite vertingus prizus. Šie daugelio laikyti didžiausiu siaubu baubu vabaliukai, tampa fotogeniškais ir dėmėsį kaustančiais objektyvo taikiniais.
Į kainą įskaičiuota: lenktynių stalas, asistentas, statymo pinigai, statymo kortelės.

NUOMOS KAINA: 1104,90 Lt (320 Eur)

zr1 zr2

ŽIURKIŲ RULETĖ

Tai visiškai naujas stalo žaidimas. Čia taisyklės išlieka panašios kaip ir įprastos kazino ruletės. Žiurkė Jums išrinks laimingą skaičių vietoj tradicinio kamuoliuko. Statymas – talonų pagalba, laimėtojams išmokamos piniginės sumos po laimingo skaičiaus paskelbimo.
Į kainą įskaičiuota: ruletės stalas, krupje ir kasininkas, statymo talonai, statymo pinigai.

NUOMOS KAINA: 1104,90 Lt (320 Eur)

lm1 lm2

LAIVŲ MŪŠIS
Tai nepaprastas laivų mūšis, kurį Jūs įpratę žaisti. Žaidžia dvi komandos (komanda iš 4-5 žaidėjų). Asistentas išdėlioja savo „laivus-stikliukus“ ant originalaus „LAIVŲ MŪŠIO“ stalo. Kas šauna ir pataiko- išgeria už savo taiklų šūvį. (pataikymas- 20g gėrimo). Burtų keliu išrenkama pradedančioji įgula… Ir mūšis prasideda! Pristatomi 2 stalai- vieno stalo išmatavimai 1,2m x 1,2m.
Į kainą įskaičiuota: žaidimo stalų stalviršiai, stikliukai, asistentas.

NUOMOS KAINA: 345,28 Lt (100 Eur)